fbpx

SOCIALDRUM

EN

Sveiki atvykę į nuolat plakančią skaitmeninės žaidimų aikštelės širdį! Esame ne tik pažangi socialinės reklamos agentūra. Esame adrenalino užtaisas prekės ženklui, siekiančiam pasiekti skaitmeninių džiunglių viršūnę. 

Charizmatiški ir aštraus proto: mūsų komanda, tai tarsi gerai sumaišytas charizmos ir aštraus proto kokteilis. Mėgstame peržengti nusistovėjusias ribas ir išsiskirti. Mūsų DNR užkoduotas didelis noras – jūsų prekės ženklą paversti išskirtiniu ir pastebimu perpildytame skaitmeniniame pasaulyje. 

KARJERA

ŽAIDIMŲ KNYGA

Mes ne tik nebijome pažaboti šiuolaikinių tendencijų vandenyno, bet ir sukeliame naujas jo bangas. Mūsų darbo strategija nėra universali ir visiems tinkanti – kuriame specialiai jums pritaikytas, unikaliam prekės ženklui skirtas unikalias kampanijas. Kiekvienas soc. tinklų įrašas, kiekviena grotažymė ar reklama yra kruopščiai konstruojamos dėlionės detalė, siekianti sudominti jūsų auditoriją ir skatinanti jūsų žinomumą interneto platybėse. Mes ne tik sekame šių dienų tendencijas, bet ir patys jas kuriame.

KODĖL RINKTIS MUS?

01.

Rūpinamės rezultatu

Nemėgstame tuštybių mugės, todėl orientuojamės į tikrus, aiškiai pamatuojamus ir apčiuopiamus rezultatus. Nesvarbu, ar tai pardavimų skatinimas, sekėjų skaičiaus auginimas ar prekės ženklo žinomumo ir teigiamos reputacijos didinimas – kiekvieną išsikeltą tikslą ir pasiektą rezultatą pagrindžiame skaičiais.

02.

Visapusiškas kūrybiškumas

Nuo kūrybiškos ir įtaigios kampanijos koncepcijos iki kruopščios duomenų analizės – apžvelgiame ir įvertiname visus socialinės medijos žaidimo aspektus. Kuriame, valdome ir optimizuojame tam, kad jums liktų stebėt atsiskleidžiančią socialinės žiniasklaidos magiją.

03.

Linksminamės siekdami tikslų

Tikime, kad smagiai praleisti laiką galime ir dirbdami. Kūrybinės sultys geriausiai liejasi tada, kai mėgaujamės tuo, ką darome, todėl mūsų kuriamas turinys yra ne tik informatyvus ir kokybiškas, bet ir linksmas bei žaismingas. Pažadame pasirūpinti, jog išskirtinė jūsų prekės ženklo asmenybė ir charakteris atsispindėtų ir mūsų darbuose.

VERTYBĖS

INICIATYVUMAS

BETARPIŠKUMAS

SMALSUMAS

ATSIDAVIMAS

PRISIJUNK PRIE KOMANDOS

Esi pasirengęs paversti savo žinias, patirtį ir sugebėjimus įrankiais kūrybiškai komunikacijai?

Dairaisi, kur atlikti studijų praktiką, o gal nori rašyti reklamai, bet nežinai, nuo ko pradėti? SocialDrum komanda paruošė kėdę TEKSTŲ RAŠYMO–KŪRYBOS praktikantui(-ei). 🪑
Jei tu:
✔️ ieškai galimybės nerti į agentūros vandenis;
✔️ nori išmėginti save rašydamas(-a) tekstus ir generuodamas(-a) idėjas;
✔️ puikiai rašai lietuvių ir anglų kalbomis,
tuomet siūlome tau:
▪️ profesinę arba savanorišką praktiką, kurios metu išbandysi savo jėgas dirbdamas(-a) su žinomais prekės ženklais: rašysi tekstus, kursi idėjas, dalyvausi kūrybiniuose brainstormuose;
▪️ įgyti neįkainojamos patirties iš agentūroje dirbančių rinkos profesionalų;
▪️ galimybę pasimatuoti darbą reklamos agentūroje ir likti mūsų komandoje, jei praktika prabėgs sklandžiai.
Nekantraujam susipažinti! 🌞 Atsiųsk trumpą prisistatymą el. paštu milda@socialdrum.lt iki balandžio 28 dienos ir pasiraitok rankoves galingai kūrybai!
Ieškome SKAITMENINĖS RINKODAROS REKLAMOS VALDYMO praktikanto (-ės) 💻
Prisijunk prie mūsų komandos jei:
 
📌nori išbandyti save marketingo srityje ir ieškai, kur įgytas teorines žinias galėtum pritaikyti praktikoje, prisidedant prie realių projektų įgyvendinimo;
📌į dalykus žvelgi kūrybiškai ir sugebi multitaskinti;
📌nori dirbti ten, kur galėtum nuolat mokytis bei tobulėti; 🤓
📌nori išmokti, kaip kuriamos, optimizuojamos ir valdomos reklaminės kampanijos META bei LinkedIn platformose;
 
Tavęs laukia:
📌susipažinimas su reklamos strategijų kūrimu;
📌darbas su META ir LinkedIn platformomis;
📌susipažinimas su reklaminių kampanijų kūrimo procesu
📌kitos įvairios užduotys, su kuriomis susiduriame kasdien dirbdami reklamos agentūroje 😊
 
Laukiame tavo prisistatymo su tema PRAKTIKANTAS iki balandžio 30 d.: rimante@socialdrum.lt 📨