fbpx

Snapchat konkurencinė kova: World Lenses

2017 27 balandžio

Pripažinkime, pastaruoju metu Facebook atnaujinimų tiek daug, kad nesunku pamesti jų skaičių, o dar sunkiau atsirinkti, kas yra tikrai verta mūsų dėmesio. Tuo tarpu Snapchat, jausdamas didelę konkurenciją iš giganto Facebook, šaltakraujiška inovatoriaus mina žengia pirmyn, pristatydamas naujausius 3D filtrus, vadinamus World Lenses.

Kartais nusišypsau pagalvojusi, kad Snapchat primena karžygę Kseną: kad ir kaip ją bepultum, kažkokiu būdu ji vis tiek pasiims savo bumerangą ir paleis iš rankų – stipriai ir tiksliai 🙂 Taip nutinka ir su Snapchat interaktyviais sprendimais: Facebookui tenka gintis nuo Snapchato smūgių, kopijuojant viską, ką varžovas sukuria… Taigi šis blogas apie dar vieną smūgį – naujausius Snapchat filtrus, kurių Facebooke dar nesurasime!

 

Džiaugsmas yra raktas į sėkmę socialiniuose tinkluose

Ar rodėte kaukes/filtrus savo tėvams, seneliams, mažesniems broliams, seserims? Lažinuosi, kad kiekvieno iš naujai susipažinusių su Snapchat veidus papuošė iškreipta, kiek kvailoka, tačiau labai daug pasakanti šypsena:) Mano galva, Snapchat strategija yra labai paprasta: kurti nuolatinę teigiamą emociją.

Matyt todėl taip dažnai keičiasi Snapchato kaukės. Snapchat pažadėjo, jog lygiai taip pat dažnai keisis ir naujieji 3D filtrai World Lenses. Snapchat aplikaciją stebėjau kelias dienas ir turiu pripažinti, jog filtrų vis daugėja, o to pasekoje ir mano veidą iškreipė šypsena. Juk kaip gali nedžiuginti šokanti karvytė ar mini bitmoji versija, stovinti šalia?! Kad suprastumėte apie kokį džiaugsmą kalbu, kviečiu pasižiūrėti naujųjų filtrų pristatymą:

 

Svarbus „sudėtingumo“ vaidmuo

Taip jau nutiko, kad mūsų – informacinei – visuomenei laikas yra pats svarbiausias išteklius. Todėl pristatant naujovę privalu atsižvelgti į sudėtingumo aspektą: kaip greitai išmoksiu šia naujove naudotis? Kiek ilgai užtruks instrukcijų skaitymas? Ar visa reikalinga informacija bus pateikta toje pačioje platformoje, ar turėsiu ieškoti papildomų gairių internete?

Snapchat apie šį aspektą pagalvojo, todėl naujuosius filtrus surasite toje pačioje filtrų meniu juostoje. Negana to, tam, kad galėtumėte naudotis šiais filtrais, nereikia naudoti QR kodų ar net atnaujinti aplikacijos! Pasirinkę vieną iš 3D filtrų gausite pasiūlymą išbandyti šį filtrą su priekine kamera. Na o suradę interaktyvius 3D veikėjus nesunkiai susivoksite, ką su jais daryti, mat Jūsų gidu taps taip pat interaktyvi 3D ranka 🙂

filtrai

 

World Lenses viešinimui

Jei esate verslo, įmonės, organizacijos atstovas, naudojantis Snapchat socialinį tinklą viešinimui, atkreipkite dėmesį. Naujieji 3D filtrai skirti ne asmenukių maniakams. Jie veikia naudojant priekinę kamerą. Todėl būtent dabar yra tinkamas laikas pagalvoti, kaip šiuos filtrus galite išnaudoti viešindami savo prekės ženklą. Jei esate kavinė, kodėl gi nepapuošti paradinių durų vaivorykšte? Jei esate šaunios įmonės personalo vadovas, susikurkite savo bitmoji versiją ir nufilmuokite trumpą ofiso pristatymo video!

Galimybių be galo daug, tačiau negaiškite laiko pernelyg ilgai galvodami. Socialiniuose tinkluose labai svarbus savalaikiškumas, todėl palinkėsiu būti vieniems pirmųjų, kurie šiuos filtrus panaudos:)

Smagaus laiko (arba būti Xena) linki

Audronė

 

 

Dalintis

Susisiekite