fbpx

SOCIALDRUM

EN

META naujienos:

AI valdomi reklamos kūrimo įrankiai Facebook ir Instagram platformose

 

2024 05 13

Ar gali įsivaizduoti, kad nuo šiol META galės pagelbėti kuriant reklamas? Dabar turėsi galimybę naudoti AI įrankius, pritaikytus reklamos kūrimui populiariausiose platformose. 🤖Ši naujovė turėtų padėti kurti kūrybiškesnes ir efektyvesnes reklamas, pritraukti tikslines prekės ženklų auditorijas.

👉  Vaizdų generavimas – pasiūlys vizualų adaptacijas pagal turimą nuotrauką. Panaudojusi ją ir atsižvelgusi į tekstinę užklausą, META sukurs patobulintą vizualo variantą. Šis įrankis padės kuriant foną, stilių ir skirtingas vizualo variacijas.

👉 Tekstų kūrimas – patobulins tavo reklaminius tekstus. Pateikus pradinį teksto ar antraštės variantą, META pasiūlys, kaip galėtum juos pakeisti, kad šie dar labiau atitiktų tavo prekės ženklo kalbėjimo toną. Taip pat, netrukus bus integruotas ir pažangusis „Llama 3“ kalbos modelis, kuris dar labiau palengvins tekstų kūrimą. 

Šie įrankiai atnaujinti pagal META sistemoje geriausiai veikiančias reklamas, atskleidžiančias, kas geriausiai generuoja paspaudimus ir skatina įsitraukimą. Reklamos kūrėjau, ar esi pasiruošęs išbandyti naujas META funkcijas, kurios gali visapusiškai pakeisti tavo darbą? 🚀

Plačiau apie naujus Meta AI reklamos kūrimo įrankius skaityk čia: https://www.socialmediatoday.com/news/meta-enhanced-ai-creation-tools-facebook-instagram-ads/715463/

SUŽINOKITE SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUJIENAS PIRMI