fbpx

SOCIALDRUM | Socialinių tinklų reklamos agentūra

EN

Išskirtinis Instagram dėmesys jaunesniajai auditorijai ir turinio kūrėjams

2024 06 25

Privačios Instagram LIVE transliacijos: didelio jaunosios auditorijos dėmesio susilaukusi Instagram Notes funkcija paskatino jos kūrėjus dar sykį atsigręžti į jaunimą. Instagram pristatė naują TikTok Live ir Omegle principu veikiančią gyvų transliacijų funkciją. Tikimasi, kad šis įrankis paskatins socialinio tinklo vartotojus dar dažniau bendrauti programėlės viduje: Close Friends on Live leis savo kasdienybę transliuoti uždaram draugų ratui, kviesti juos įsitraukti ir prisijungti prie jūsų. 

Muzikiniai takeliai Instagram karuselėse: Instagram noras paversti muziką kasdieniu turinio kūrimo įrankiu, paskatino įdiegti naują funkciją, leidžiančią naudoti patinkančią dainą ne tik statinėms, bet ir vaizdo įrašų karuselėms. Ekspertų nuomone, šis atnaujinimas glaudžiai susijęs su galimu TikTok’o pasitraukimu iš Jungtinių Amerikos valstijų. Kadangi pastarasis laikomas pagrindiniu kanalu, kuriame muzika naudojama reklamos tikslams, jam pasitrauks iš rinkos, atsiras vieta naujam žaidėjui. Akivaizdu, kad juo žūtbūt mėgins tapti Instagram. 

Nauja Creator Insights funkcija:  Instagram integruoja dar vieną būdą vystyti partnerystes. Naujoji Creator Insights funkcija leis stebėti paskutinių 30-ties dienų profilio rezultatus, rodiklius ir statistiką. Nuo šiol galėsime sekti tris paskyros metrikas: sekėjų augimą, pasiektų bei įsitraukusių vartotojų skaičius. Jais nuomonės formuotojai ir kiti turinio kūrėjai galės pasidalinti su bendradarbiaujančiu prekės ženklu. 

ŠALTINIAI

SUŽINOKITE SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUJIENAS PIRMI