fbpx

Instagram verslui: TOP4 įrankiai

2017 2 spalio

Augant socialinių tinklų populiarumui, Facebook, Instagram ir kiti socialiniai tinklai kone kasdien diegia atnaujinimus, prieinamus ir naudojamus tiek atskirų vartotojų, tiek verslų, kurie nori būti pastebėtais. Be abejonės, turėti tik paskyrą ir kartais paviešinti vizualą negana. Verslo konkurencinė kova socialiniuose tinkluose yra begalo didelė, todėl prireiks nemažo Jūsų įdirbio ir kūrybiškumo. Vienas iš būdų išsiskirti minioje – naudoti išmaniąsias programėles, kurios padės kurti turinį, pasižymintį įvairove, o kartu ir leis įvertinti jau sukurto turinio sėkmę bei numatyti galimus patobulinimus ateityje. Taigi, šiame blogo įraše apžvelgsiu 4 Instagram aplikacijas, kurias nesunkiai pritaikysite viešindami savo verslą.

Pagal populiarumą Instagram šiuo metu yra antroje vietoje po Facebook. Tiesa, aplikacija sparčiai auga: šio mėnesio duomenimis platforma naudojasi jau daugiau nei 800 milijonų vartotojų, iš kurių net 500 milijonų yra aktyvūs. Negana to, joje sukurta daugiau nei 2 milijonai verslo paskyrų. Toks greitas socialinio tinklo augimas verčia atsižvelgti į viešinimo galimybę jame. Tačiau greitas augimas byloja ir apie greitai augančią konkurenciją ir vis sudėtingėjančius viešinimo būdus. Tampa kaip niekada svarbu sekti Instagram socialinio tinklo naujoves ir išnaudoti įvairius įrankius tiek turinio kūrimui, tiek paskyros valdymui. Visų pirma noriu apžvelgti Instagram sukurtas aplikacijas.

 

Layout
Aplikacija Layout leis Jums sukurti koliažus Instagram paskyroje. Šioje programoje apstu skirtingų koliažo dizaino pasirinkimų, ko konkrečiai neturi pats Instagram. Čia taip pat galite ne tik kurti norimą maketą, bet ir redaguoti nuotraukas. Galėsite kurti išsamesnius vizualus, kurie leis vaizdžiai pristatyti Jūsų produktų kolekcijas, tam tikros išvykos su kolegomis akimirkas ar tiesiog papasakoti tam tikro produkto sukūrimo istoriją. Tokiu būdu Jūsų komunikacija įgaus didesnę pridėtinę vertę. Štai keletas Layout aplikacijos panaudojimo pavyzdžių:

Šaltinis: Instagram.com

Boomerang
Ši programa leidžia kurti trumpus ir smagius video įrašus, kuriuos galite naudoti savo verslo paskyroje ar tiesiog įkelti į savo Instagram dienos istoriją. Pavyzdžiui, prekiaujate drabužių linija, tad galite sukurti kelis linksmus video įrašus su modeliais, pristatančiais naują kolekciją. Arba jei prekiaujate konditerijos gaminiais – galite įamžinti produktų ragavimo/valgymo procesą. Nuotaikingais įrašais pakelsite ūpą savo auditorijai ir taip dar labiau pritrauksite jų dėmesį.

via GIPHY

via GIPHY

 

Crowdfire
Naudingas aplikacijas kuria ne tik pats Instagram. Jei pritrūko idėjų kuriant turinį, išbandykite Crowdfire programą. Iš esmės, ji padės Jums neapleisti paskyros. Ji pati, vietoje Jūsų, pasiūlys pasidalinti aktualiu įrašu Jūsų auditorijai, pačiu tinkamiausiu momentu, kiekvieną dieną, kai daugiausiai vartotojų bus aktyvūs savo Instagram paskyrose. Ši programėlė iš esmės atlieką didžiąją dalį socialinių tinklų marketingo specialisto darbo ☺ Negana to, programėlė bus naudinga ne tik Instagram esantiems verslams, tačiau leis apjungti ir Jūsų Facebook, Pinterest,Twitter ir kitas socialinių tinklų paskyras. Tiesa, sufleruojamas turinys yra anglų kalba, tad jei komunikuojate tik Lietuvoje esančiai tikslinei auditorijai, teks atlikti nemažai vertimo darbų. Štai taip atrodo aplikacijos infrastruktūra:

Šaltinis: Crowdfire

Simply Measured
Kita šauni aplikacija, padėsianti gauti išsamesnę Jūsų Instagram paskyros statistikos suvestinę yra Simply Measured. Žinoma, norėdami apžvelgti Jūsų Instagram verslo paskyros viešinimo statistiką galite naudoti ir viduje esantį Instagram Insights įrankį. Tačiau norintiems matyti išsamią analizę, rekomenduočiau išbandyti Simply Measured programą, kuri pateiks detalius duomenis. Matysite bendrus rezultatus, kurie bus pateikiami atskirai nuotraukoms ir video įrašams. Ir tai dar ne viskas! Programa taip pat išanalizuos ir pateiks Jums informaciją, kurie raktažodžiai, filtrai, lokacacijos pritraukia didžiausią vartotojų dėmesį. Todėl būsite tikri, kad ateityje viešinami įrašai turės dar daugiau šansų tapti pastebėtais.

Šaltinis: Simply Measured

 

Nors šiame bloge apžvelgiau tik 4 mūsų dažniausiai naudojamas aplikacijas, jų yra daug daugiau. Nepatingėkite ir dažniau pasižiūrėkite, kokias iš jų dar galėtumėte pritaikyti savo verslui. Viliuosi, kad kitą kartą pristatydami naujus produktus sukursite ne tik šaunų Boomerangą, tačiau ir įvertinsite sukurto įrašo sėkmę ,,Simply Measured“ pagalba, o įrašus suplanuosite ,,Crowdfire“ siūlomu būdu. Tikiu, kad blogo įraše apžvelgtos programėlės padės išsiskirti iš minios ir pritraukti aktyvius vartotojus.

 

Linkiu kantrybės, kūrybingumo ir ne staigaus, bet kokybiško augimo savo nišoje!

Sėkmės,
Fausta

Dalintis

Sužinokite naujienas pirmieji!

Gaukite patarimus, naujausius straipsnius ir informaciją apie renginius. Jau šimtai žmonių prenumeruoja, nepraleiskite naujienų ir jūs!
El. pašto adresas
Saugu ir jokių reklamų

Susisiekite