fbpx

SOCIALDRUM

EN

Instagram planuose – naujoji „Peek“ funkcija

2024 05 15

Turbūt daugelis esate girdėję tokią programėlę kaip BeReal. 🤔 Vos tik jai atsiradus, visi puolė dalintis savo tikruoju gyvenimu ir neredaguotomis nuotraukomis, atskleisdami nepagražintą realybę. 🖼️ Manėte, kad BeReal tendencija baigėsi? Pasirodo, „Instagram“ planuoja ją vėl atgaivinti. 

Instagram kuria naują funkciją „Peek“, kuri leis naudotojams su draugais pasidalinti neredaguota, jokių filtrų neturinčia nuotrauka. 📷 Ši parinktis leistų greitai nusiųsti draugams vieną nuotrauką, kuri būtų rodoma jų gautų pranešimų skiltyje. Tereikės bakstelėti ant besišypsančios kameros piktogramos, kad ji užfiksuotų ir iškart išsiųstų nuotrauką be leidimo ją redaguoti. Gavėjas galės peržiūrėti vaizdą tik vieną kartą, kol jis išnyks visiems laikams.

Procesas primena BeReal, nes bus siunčiami paprasti realaus laiko vaizdai, skirti užfiksuoti kasdienį mūsų gyvenimą. Daugelis jau pavargo nuo redaguotų, idealių nuotraukų ir bendravime nori daugiau tikrumo bei autentiškumo. 👥

Nors BeReal sunkiai sekėsi išlaikytų kasdienius vartotojus, Instagram mano, kad šįkart gali būti kitaip. Didesnėje platformoje, kur dauguma jau dabar bendrauja privačiuose pokalbiuose, „Peek“ funkcija gali tapti populiari. Ji skatintų tiesioginį bendravimą, o ne viešą dalijimąsi, ir galėtų tapti nauju būdu vartotojams palaikyti ryšį. Skirtingai nei BeReal, „Peek“ neturės nustatytų laiko pranešimų, todėl vartotojai galės siųsti nuotraukas bet kuriuo metu.

Ar „Peek“ taps nauju populiariu būdu dalintis tikromis akimirkomis? ✨ Plačiau apie šią funkciją skaityk čia 👉 https://www.socialmediatoday.com/news/instagrams-working-peek-feature-encourage-interaction/715977/

SUŽINOKITE SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUJIENAS PIRMI