fbpx

Automatiniai Instagram įrankiai

2019 12 rugsėjo

Bene kiekvienas nori būti populiarus socialiniuose tinkluose. Į google paiešką įvedus frazę „Kaip padidinti Instagram sekėjų skaičių“ pamatysime daugybę įvairių straipsnių su patarimais dėl kokybiško turinio kėlimo arba internetinių svetainių, kurios siūlys paprasčiausią, bet blogiausią jūsų auditorijos formavimo kokybei būdą – nusipirkti sekėjus. Dauguma žino tik šiuos du būdus, tačiau yra ir trečiasis – automatiniai įrankiai.

Vis daugiau Instagram vartotojų sužino apie šių įrankių egzistavimą ir pradeda juos naudoti kasdien. Jie yra gana įvairūs ir skiriasi savo funkcionalumu, tačiau dažniausiai pagrindinės funkcijos išlieka tos pačios: pasirinkus tikslinę auditoriją galima automatiškai „sekti“ vartotojus, pamėgti nuotraukas, komentuoti įrašus. Kai kurie išmanesni įrankiai leidžia siųsti žinutes naujai prisijungusiems sekėjams, perpublikuoti kitų įkeltus įrašus, o taip pat planuoti būsimus savo pačių įrašus.

Įdarbinus šiuos įrankius galite pamatyti ne tik padidėjusį sekėjų skaičių savo paskyroje, bet taip pat ir sutaupyti daugybę laiko. Tačiau yra mažytis „bet“. Kaip visuomet, jei tai skamba per gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra. Aptarkime privalumus ir trūkumus, naudojantis automatiniais Instagram įrankiais.

1. Automatinis komentavimas

Automatinio komentavimo funkcija leidžia iš anksto apibrėžtais komentarais komentuoti kitų Instagram vartotojų turinį. Nors ši funkcija programėlėms suteikia daugiausia žmogiškumo, tačiau leisdami jai komentuoti jūsų vardu, galite patekti į keistas ir nemalonias situacijas. Parašydami net ir patį nekalčiausią ir abstraktų tekstą, kuris bus automatiškai platinamas komentaro pavidalu, pvz. „nice“, „good job“ ir t.t., jūs neužtikrinsite, kad tas komentaras neatsidurtų po, tarkime, vaiko nuotrauka. Galite ne tik likti nesuprasti, bet ir užsitraukti nemalonę. Jei taip nutiktų asmeniškai jums, turbūt tai nebūtų pasaulio pabaiga, tačiau įsivaizduokite, jei tai nutiktų su jūsų valdomos įmonės paskyra. Tai galimos socialinių tinklų krizės priežastis.

2. Automatinis sekimas

Ši funkcija turbūt yra dažniausiai naudojama, dažniausiai aptarinėjama , o taip pat ir suteikianti geriausius sekėjų auginimo rezultatus. Tačiau čia taip pat yra vienas „bet“. Kadangi pagal pasirinktus kriterijus (raktažodžius, lokaciją, susijusias paskyras ir t.t.) šis automatinis įrankis „seka“ vartotojus, galite pamiršti apie savo tikrųjų draugų įrašus jūsų naujienų sraute. Tikimybė juos pamatyti organiškai bus vis mažesnė, kadangi kasdien prie jūsų sekamų paskyrų prisidės vis daugiau naujų ir nevisada jums aktualių sekėjų turinys.

3. Automatinis įrašų planavimas

Jei valdote savo, įmonės ar kliento Instagram paskyrą, tuomet ši funkcija jums bus išties naudinga. Panašiai kaip ir Facebook įrašų planavimo įrankis, naudojantis automatiniais Instagram įrankiais, galite suplanuoti platinimui savo įrašus ar stories iš anksto ir nesibaiminti, kad kažką praleisite ar pamiršite juos išplatinti. Kadangi šios funkcijos pati Instagram infrastruktūra nesiūlo, rankiniu būdų kelti įrašus būtų didžiulė našta laiko prasme, tad automatinius įrankius verta naudoti vien dėl šios funkcijos.

4. Automatinis „direct messages“ žinučių siuntimas

Tai, ko gero, mažiausiai išnaudojama funkcija. Jos dėka jūs galite sukurti tekstą, kuris bus siunčiamas kiekvienam naujam jūsų sekėjui. Taip jūs galite ne tik pasveikinti naująjį faną prisijungus prie bendruomenės, tačiau taip pat pristatyti savo paslaugas ar vykstančias akcijas. Tai puikus būdas parodyti savo sekėjams, kad jie jums rūpi, o taip pat ir užmegzti naują kontaktą, kuris gali atnešti naudos! Nepaisant to, čia yra ir grėsmių, nes reikia apgalvoti, jog tiesioginė žinutė neskambėtų „pardavimiškai“, būtų atsižvelgta į kalbinius vartotojų gebėjimus bei „one message fits everyone“ žinutės principą. Prašovus, galima likti nesuprastam ar net supykdyti sekėją.

5. Automatinio įrankio naudoijmo rizika

Svarbu žinoti, kad bet koks automatinių įrankių naudojimas prieštarauja Instagram paslaugų teikimo sąlygoms ir jūs rizikuojate savo paskyros užblokavimu. Įsivaizduokite, kad vieną dieną jūs nebegalite prisijungti prie savo paskyros ir daugelio metų įdirbis nueina perniek. Prieš pradėdami naudoti bet kurį Instagram automatinį įrankį, turite pasverti riziką ir palyginti ją su gaunama nauda.

Taigi, prieš planuodami savo Instagram šlovę, pasverkite visas galimas rizikas ir gaunamas naudas naudojantis automatiniais Instagram įrankiais bei nepamirškite, kad kokybiškas turinys nurungs visus bot’us ir programėles. O jei norite sužinoti kaip kurti kokybišką ir įtraukiantį turinį, tuomet prenumeruokite mūsų naujienlaiškį (www.socialdrum.lt) ir būkite pirmieji sužinantys apie karščiausias socialinių tinklų naujienas!

Social Drummer’is Deimantas

Dalintis

Susisiekite