fbpx

Facebook testuoja video formato coverius

2017 26 gegužės

Vos prieš keletą dienų užsukę į mūsų kliento „Susisiekimo paslaugos“ Facebook paskyrą buvome nustebinti ryškios mėlynos lentelės, skelbiančios apie video viršelio galimybę. Inirtingai panaršę internetuose supratome, jog būtent šiuo metu Facebook testuoja video formato viršelių opciją.

Kaip žinome, pernai Facebook paskelbė video formato profilio nuotraukų galimybę, tačiau ši patyrė savotišką fiasko ir Facebook kloduose neprigijo. Tiesa, po šio atnaujinimo Facebook sulaukė ne vieno prašymo išbandyti judančius viršelius. Atrodo, tokie prašymai buvo išgirsti ir Facebookas sutiko pabandyti.

Todėl mūsų kliento paskyrai patekus į „bandomųjų triušių sąrašą“ skubėjome šią funkciją išbandyti. Smalsuosiai ir visi, norintys pamatyti kaip gi atrodo tas judantis viršelis, kviečiame užsukti į mūsų kliento SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Facebook paskyrą. O taip savo sieną papuošė populiarus serialas „Narcos“:

recording (77)

(Šaltinis)

Patiko? Skubėkite pasitikrinti savus profilius 🙂 Galbūt ir jums suteikta galimybė šitaip šauniai atsinaujinti.

Screen Shot 2017-05-26 at 09.27.53

Na o reikalavimai visiškai paprasti: reikės suruošti 20-90 s video, kuris yra ne mažesnis nei 820×312 px dydžio:

Screen Shot 2017-05-08 at 14.12.50

Įkėlę pirmąjį savo variantą turėsite galimybę video paslinkti ir peržiūrėti, kaip jis dera su šalia esančia profilio nuotrauka ir aplinka:

unnamed

Nepatekę į testuojamų puslapių sąrašą nenusiminkite: kuo daugiau paskyrų administratorių išbandys šią galimybę, tuo daugiau šansų, kad video viršelių formatas bus patvirtintas ir įjungtas visoms paskyroms. Peržvelgę pirmuosius straipsnius suradome labai daug teigiamų marketingo specialistų įvertinimų, tad laukiam nesulaukiam nuolatinės opcijos įjungimo! 🙂

 

Trumpai ir džiaugsmingai

Audronė

Dalintis

Susisiekite