Interneto aukso kasykla – REDDIT

2015 gegužės 5

Tššššš…. Niekam nė žodžio! Ši žinutė yra skirta tikriems lobių ieškotojams, tiksliau, internetinio turinio lobių ieškotojams. Išdidžiai jums pristatau REDDIT arba interneto turinio aukso kasyklą!

Kodėl REDDIT tviska auksu?

„Reddit” – aukso kasyklos vardą mano širdyje pelnė dėl to, kad ši platforma sujungia virtualią bendruomenę bei turinio sindikavimą. Ši platforma (https://www.reddit.com/) yra vienas pagrindinių internetinių šaltinių, kuriame yra publikuojamas naujausias ir populiariausias turinys iš interneto platybių. Paprasti vartotojai į šią platformą įkelia savo sukurtą turinį (straipsnius, nuotraukas ar filmukus), kurį kiti vartotojai vertina ir komentuoja. Būtent šie vertinimai ir komentarai apibrėžia, kokioje reitingu lentelės pozicijoje turinys bus publikuojamas. „Google” paieškos rezultatų principu veikiantis turinio pateikimas teikia pirmenybę populiariam turiniui, nustumdamas prastesnį turinį žemiau. Visų dėmesiui, geriausas turinys atsiduria pirmajame tinklapio puslapyje.

video naujienu talpykla reddit

Kaip išsikasti „tinkamą” auksą?

„Reddit” socialinio tinklo vienas didžiausių privalumų yra tas, jog turinio galima ieškoti pagal temas. Tam, kad nekastumėte „kvailių aukos”, arba kitais žodžiais – skaitytumėte šlamštą, „Reddit” pateikia pora pagrindinių kategorijų, tokių kaip Karštas turinys (ang. HOT), Naujas turinys (ang. NEW), Populiarėjantis turinys (ang. Rising) ir net Kontraversiškas turinys (ang. Controversial). Negana to, ši platforma pritaikyta ir išrankiesiems – filrtuojant turinį giliau galima rinktis net tokias kategorijas kaip Maistas, Filmai, Istorija ir t.t.

Kodėl aukso prisikasti yra taip lengva?

Pamačius, kiek yra pasirinkimų ir galimybių gali turėti, ne vienam apsisuktų galva. Tam, kad vaistų nuo galvos sukimosi nereikėtų, „Reddit” sukūrė labai paprastą turinio peržiūros principą – prenumeruojamą turinį. Užsiregistravus šiame socialiniam tinkle, galėsi išsirinkti, kokios temos tave domina ir jas „užsiprenumeruoti“. Pagal tai „Reddit” sukurs Tavo prenumeratų sąrašą (ang. My subreddits), kuriame rasi tau asmeniškai įdomų turinį.

Galiausiai smalsautojų dėmesiui – daugiau apie patį socialinį tinklapį gali sužinoti „Reddit„ tinklaraštyje http://www.redditblog.com/

O dabar, pirmyn ieškoti lobio!

 

Social Media Drummer,

Petras Ramanauskas

Dalintis

Sužinokite naujienas pirmieji!

Gaukite patarimus, naujausius straipsnius ir informaciją apie renginius. Jau šimtai žmonių prenumeruoja, nepraleiskite naujienų ir jūs!
El. pašto adresas
Saugu ir jokių reklamų

Susisiekime